Kontakt / Ceník

Kontaktujte mě přes email: info@fitaktiv.cz
nebo SMS na 776 693 389

Cena dohodou.

Cvičím v Karlových Varech Sport studio Prima,
CrossGym – Sokolov, v PeVan Gym – Praha,
Fitness Nejdek, u Vás doma a po domluvě skoro kdekoliv.

Možnosti outdoorového tréninku, cvičení dvojic a skupin, sparingu, lezení na umělé stěně, dlouhodobější spolupráce, výuky sebeobrany a manipulace se střelnou zbraní po dohodě přes email.

Pro skupiny a firmy: zajištění přednášek o racionální výživě, škola zad, skupinový trénink, kancelářský strečink, organizace teambuildingových akcí, firemní survival, firemní soutěže kondice, zprostředkování odborných seminářů, grafické návrhy fitness.

Vysoce individuální péče: Lepší jeden příklad než tisíce slov.

Lenka mě vyhledala na základě doporučení psycholožky, ke které chodila po tom, co byla znásilněna při cestě domů z odpolední. Ztracenou sebedůvěru by prý mohla najít na kurzech sebeobrany a postupně si zvyknout zase chodit ven po setmění. Nejprve jsme údery a chvaty trénovali u Lenky v obýváku, v obýváku při zhasnutém světle, poté venku před domem, venku před domem po tmě…při poslední lekci mě Lenka knokautovala kopem do slabin, když jsem na ní v rámci tréninku s řevem vyskočil ze křoví, v noci a v lokalitě nedaleko od místa činu.

Tomáš byl morbidně obézní, miloval jídlo, obzvláště chipsy u televize, které byla jeho jediným koníčkem. Zkráceně řečeno najal si mě, abych mu dělal „přepadovky“ a kontroloval, jak dodržuje životosprávu. Za každý prohřešek jsme chodili plavat do bazénu. Tomáš sice teď, i když zhubnul přes 20 kg, není jako proutek, ale začal se věnovat dálkovému plavání a plavání ve studené vodě a připravuje se přeplavat kanál La Manche.

Potřebujete individuální péči? Určitě se domluvíme. Napište ;)

Sleva: Nemůžu opomenout spoustu žen na MD, které chtějí správně hubnout, ale nemají finance na pravidelné cvičení s trenérem nebo důchodce, kteří se rozhodli věnovat se sami sobě, ale nestačí jim příjem a také spousta studentů, kteří mají sice velkou motivaci se sebou něco dělat, ale nemají na odborné vedení…
Rád Vám vyjdu vstříc a domluvíme se na oboustranně přijatelné ceně, ale požaduji zapálený přístup a pevnou vůli.