Stravovací režim

Tato nabídka představuje sestavení praktického plánu výživy s použitím běžně dostupných potravin v cenové relaci, kterou si určíte. Dostanete návod, jak se stravovat správně a také přesné údaje o množství živin a energie, které byste měli denně přijímat. Budete schopni si uvařit, co je zdravé, chutné a na co máte chuť. Výhodou je možnost volby stravy a porozumění základům racionálního stravování a následné dlouhodobé praktikování.

Samozřejmě získáte také konkrétní rozpis jídel od rána do noci, porci po porci, chod po chodu, den po dni, týden po týdnu. Nemusíte vymýšlet, co budete vařit ani se zabývat počítáním, stačí se řídit rozpisem. Rozpis jídel se vypracovává na 4 týdny, poté se hodnotí účinek a podle výsledku se upravuje.

Zásady racionálního stravování byste měli uplatňovat celý život!

Stravovací režimy se dělí na:

Redukční

Úbytku tělesného tuku dosáhneme

Hubnutí založené na těchto principech je sice pomalé (cca 0,5 kg tuku týdně), ale je trvalé a snižuje riziko JOJO-efektu.

Zvláštní kategorií redukčních režimů jsou:

Diety pomohou hubnout rychle, ale při jejich dlouhodobém držení Vám hrozí zdravotní komplikace. Váhový úbytek nebývá trvalý a zpravidla rychle naberete ztracená kila zpět. Je možné kombinovat dietu s redukčním režimem a využít výhody obou.

Pokud chcete, je možné v redukci využít doplňků výživy jako například spalovače tuku, L-karnitin, synerphine, kofein, extrakt ze zeleného čaje ...

Objemové

Můžete přibírat

Čistou svalovou hmotu - stravovací plán, který přesně kryje Vaše energetické požadavky spolu se zvýšeným příjmem bílkovin.

Celkové zvýšení hmotnosti - vysokokalorický plán, po kterém určitě přiberete, nejenom svaly, ale i tuk. Vhodné pro těžko nabírající.

Samozřejmostí je možnost do jídelníčku zakomponovat suplementy jako je proteinový koncentrát, gainer, kreatin, předtréninkové „nakopávače“, BCAA, L-glutamin apod.

Zlepšení kvality stravování

Správný jídelníček Vám může pomoci ke zlepšení kvality vašeho života. Přesné množství energie, mikro a makro prvků, antioxidantů, vlákniny, vody a pravidelné zařazení očistného – detoxikačního dne poslouží jako:

Prevence civilizačních chorob

Podpořit Vaše zdraví můžeme zelenými potravinami, multiminerálním a multivitaminovým přípravkem, psylliem, inulinem, omega - 3 a 6 mastnými kyselinami, kloubní výživou ...

Co si vlastně zaplatíte ?

ON-LINE sestavení stravovacího plánu – sestavení stravovacího režimu na základě dotazníku, který Vám pošlu.

OSOBNÍ KONZULTACE, kde si rozebereme Vaše stravovací návyky, předchozí diety, zdravotní stav, denní režim, změřím množství tuku kaliperem a poté vypracuji jídelníček. Výhodou osobního setkání je konkrétnější stanovení toho, jakým způsobem a jak rychle chcete změnit svoji postavu. Obsah jídelníčku je více na míru a díky měření budete moci sledovat své pokroky (hubnout budete na centimetry, ne na kilogramy).