Trénink doma

Nechcete chodit do posilovny?

Procvičení svalů celého těla doma přináší nejen finanční úsporu, ale i nezanedbatelnou úsporu časovou. Cesta do posilovny trvá obvykle jako polovina vlastního tréninku. Navíc doma můžete cvičit u televize, v přestávce mezi sériemi odepsat na email nebo zamíchat oběd.

Že se doma nedonutíte?

Musíte si vytvořit atmosféru – převléknout se do sportovního, vyvětrat, vyklidit prostor na cvičení, pustit si oblíbenou muziku, přinést si sklenici s pitím, odstranit to, co Vás ruší a můžete naplno začít!

Co od této nabídky můžete čekat?

Jedná se o soubor cviků

Program BALON - přijdu k Vám domů a donesu balon (vhodnou velikost podle Vaší výšky, nosnost do 400 kg), naučím Vás, jak na něm správně cvičit, sestavím cvičební plán, zodpovím všechny Vaše dotazy.

Cvičení na velkých nafukovacích míčích je moderní formou stabilizačního tréninku. Díky labilitě míčů dokáže posílit hluboko uložené svaly, které umožňují správné držení těla, napřímení a stabilitu páteře a celkovou svalovou rovnováhu. Cvičení na velkých nafukovacích míčích je moderní formou stabilizačního tréninku. Díky labilitě míčů dokáže posílit hluboko uložené svaly, které umožňují správné držení těla, napřímení a stabilitu páteře a celkovou svalovou rovnováhu. Přínosem rozmanitého cvičení na velkých míčích je možnost ovlivňovat držení těla, koordinační a kondiční schopnosti. Velmi vhodné jsou míče i pro lidi s nadváhou. Pro ně je většinou každý větší otřes utrpením a pohyb opravdu potřebují. Zde se hlavně využívá výhody toho, že míč velmi odlehčuje nosným kloubům (kyčelním, kolenním a hlezenním). Při pohupování vyřazujeme těžkou zátěž, takže můžeme říci, že míče se hodí opravdu pro každého.

Program EXPANDER - přijdu k Vám domů a donesu gumový expandér, vybereme vhodnou tloušťku a naučím Vás, jak s ním správně cvičit, sestavíme cvičební plán a poradím Vám ve vašem úsilí o pěknou postavu.…

Gumové expandery jsou moderní a univerzální posilovače vhodné pro aktivní i rekreační sportovce. Jsou velmi snadno využitelné a umožňují cviky, které zpevňují svalstvo a zlepšují celkovou fyzickou kondici. Hlavními výhodami jsou nízká cena, vysoká mobilita, prostorová nenáročnost a variabilita odporu při cvičení.

Spojením obou programů zvládnete doma více než plnohodnotně procvičit celé tělo!

Pro dosažení Vašeho cíle je vhodné kombinovat správný trénink s racionální výživou.