Tréninkové plány

Tréninkový plán slouží jako detailní průvodce tréninkem.

Obsahuje instrukce

Je sestaven na základě

Díky tomu je možné tvarovat tělo podle konkrétních přání (zpevnění hýždí a vnitřní strany stehen, odstranění svalových dysbalancí, zlepšení držení těla a získání symetrie, kompenzaci nevhodného pohybového stereotypu, zmírnění až odstranění bolestí zad, osvalení hubených končetin, rozšíření hrudního koše…).

Využitím intenzifikačních metod jako například principu předvyčerpání, supersérií, vynucených opakování, vrcholného smrštění, pyramidální metody, Nubretovy metody, kruhového tréninku nebo full body tréninku je zajištěno viditelné a hmatatelné zlepšení.

Obvykle tréninkový plán dobře slouží 4-6 týdnů, poté je vhodné zhodnotit výsledky (váhu, svalový tonus, obvod partií, úbytek tuku, nárůst výkonnosti…) a na jejich základě ho upravit.

Při výběru tréninku se můžete nechat inspirovat následujícími programy:

Program GAIN

poslouží každému, kdo chce přibrat. Zaujme především obtížně nabírající jedince (ektomorfní typy, hardgainery). Pokud už nechcete slýchávat poznámky o Vaší vychrtlosti, pak je tento program to pravé pro Vás! Kombinací objemového tréninku a vysokokalorického jídelníčku je možné docílit zvýšení množství svalové hmoty i neaktivní tělesné hmotnosti.

Program FITAKTIV

zvyšuje silovou i vytrvalostní složku kondice, je vhodný pro všestranné rozvíjení pohybových schopností. Je určen pro středně pokročilé cvičence a sportovce, jejichž požadavkem je zvýšení síly bez zvyšování tělesné váhy. Zkušení fitness toreadoři ocení zejména využití intenzifikačních postupů a Weidrových principů. Tvrdý trénink je podpořen vysokoproteinovým stravovacím režimem. Přínosem tohoto systému je zkvalitnění svalové hmoty, zvýšení kardiovaskulární výkonnosti a snížení množství podkožního tuku.

Program SLIM

je redukční program, vhodný zejména při výraznější nadváze (pro ztrátu několika málo kilogramů je vhodnější program FITAKTIV). Kombinace aerobní a anaerobní aktivity a snesitelné diety Vám pomůže zhubnout racionálně a bez JOJO efektu.
SLIM RAPID je vhodný tehdy, pokud chcete zhubnout rychle, ale musím Vás varovat, je to spousta odříkání a překonávání se. Rychlé hubnutí není zdraví prospěšné a navíc je zde vyšší riziko opětovného nabrání váhy po ukončení programu.

Program HARMONY

pomůže Vašemu tělu obnovit přirozenou svalovou rovnováhu, je tedy vhodný pro osoby se sedavým zaměstnáním, pro osoby pod tlakem a jedince ohrožené civilizačními chorobami. Pokud právě začínáte s cvičením, je HARMONY vhodný jako příprava pohybového aparátu na pozdější intenzivnější zátěž. Posilováním hlubokého stabilizačního systému, svalového korzetu a strečinkem zkrácených svalů získáte správné držení těla a návyk vhodných pohybových stereotypů. Lehký kruhový trénink či full body trénink donutí cirkulovat krev, následné zadýchání a zpocení se při aerobní zátěži pomůže detoxikaci těla.

Co za své peníze dostanete ?

Pokud využijete ON-LINE volbu, tak získáte tréninkový plán, sestavený na základě dotazníku, který Vám pošlu. V něm zjistím vše, co potřebuji vědět k sestavení tréninku.

Dále je možná OSOBNÍ KONZULTACE (diagnostika pohybového aparátu, obvod partií, určení somatotypu, vyplnění dotazníku, pohovor). Tréninkový plán, který posléze vytvořím, bude přesně odpovídat stavu pohybového aparátu a bude působit na partie, které konkrétně chcete zformovat.

Třetí variantou je OSOBNÍ KONZULTACE, po které se vydáme do fitness, které budete navštěvovat, tam si celé cvičení vyzkoušíte pod mým vedením.